Znajdź auto
Jak to działa

Infolinia

732 123 113

Dołącz do zespołu Carberry!

Social Media Content Specialist

Warszawa

Opis

CARBERRY jest właścicielem www.carberry.pl - największej w Polsce platformy e-commerce oferującej tysiące pewnych aut używanych w komfortowym finansowaniu, z atrakcyjnymi pakietami dodatkowymi i dostawą pod dom.

W związku z szybkim rozwojem obecnie poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

SOCIAL MEDIA CONTENT SPECIALIST

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • Kreowanie wartościowych treści (w tym grafik, infografik) na profilach carberry na FB oraz Linkedin
  • Prowadzenie bloga Carberry
  • Kreowanie treści do materiałów sponsorowanych Carberry w mediach

IDEALNY PROFIL KANDYDATA:

  • Znajomość / ciekawość branży motoryzacyjnej (nowinki / ciekawe fakty, etc.)
  • Poparte efektami doświadczenie w kreacji postów / artykułów na FB/Linkedin
  • Znajomość aplikacji canva oraz jej wykorzystania do tworzenia postów / treści
  • Zmysł estetyczny i zdolności graficzne
  • Pomysłowość i optymizm

CO OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczność pracy, nienormowane godziny, w pełni zadaniowy tryb pracy
  • Możliwość pracy częściowo / w pełni zdalnej
  • Ścieżka rozwoju w obszarze marketingu wraz ze wzrostem firmy
  • Sympatyczną i twórczą atmosferę

Jesteś zainteresowany / zainteresowana? Dołącz do nas!

Kliknij tu lub przeciągnij plik

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carberry Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Carberry

O nasOfertaJak to działaCentrum pomocyKarieraBlog

Kontakt