Znajdź auto
Jak to działa

Infolinia

732 123 113

Twój wymarzony samochód,
tak jak chcesz. Na abonament.

Jak działa Carberry

01

Mamy ponad 1 800 samochodów od wiodących polskich dealerów.

Wszystkie samochody na Carberry pochodzą z aktualnej oferty prawie 60 wiodących dealerów w Polsce. Codziennie na platformie przybywa kilkanaście nowych ofert, a ich liczba stale rośnie również dzięki kolejnym dealerom.


Każda oferta dealera musi spełnić nasze surowe wymagania zanim trafi na platformę. Samochody, nowe lub używane, nie mogą być starsze niż 3 lata, z minimalnym przebiegiem, muszą mieć pełną historię serwisową i gwarancyjną i być w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym. Standardy naszej współpracy z dealerami powodują, że możemy być pewni jakości samochodów oferowanych w ramach Carberry.


Za naszym pośrednictwem dealerzy oferują jedynie natychmiast dostępne dla klientów samochody.

02

Leasing? Kredyt? Wynajem?
Finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Dzięki Carberry nie musisz już spłacać całej wartości auta w okresie finansowania – płacisz jedynie za jego utratę wartości. Jest to możliwe dzięki współpracy z ponad 10 wiodącymi instytucjami finansowymi specjalizującymi się w finansowaniu pojazdów nowych i używanych. Właśnie dlatego otrzymujesz tak niską ratę na Twoje wymarzone auto. Masz najlepsze dostępne warunki finansowania, bez względu na to jak skonfigurujesz parametry. Za pośrednictwem Carberry dla klientów indywidualnych dostępne są kredyt balonowy (z unikalną gwarancją wykupu auta) oraz leasing konsumencki.


Dla firm oferujemy leasing operacyjny i kredyt balonowy. Dla niektórych pojazdów dostępna jest również opcja wynajmu długoterminowego. Bez względu na to co wybierzesz, Carberry załatwia za Ciebie wszystkie formalności. Online i bez stresu.

03

Pewność w standardzie.
Pełna przewidywalność kosztów i spokój ducha.

Bez względu na wybraną formę finansowania i jego parametry, każde auto w standardzie ma pełną ochronę gwarancyjną, serwis oraz koordynację likwidacji szkód oraz awarii, na cały okres finansowania.


To wszystko zawarte jest w Pakiecie Standardowym, i cenie, którą standardowo widzisz na platformie.

04

Samochód tak, jak chcesz.
Moc pakietów dodatkowych Carberry.

Carberry polega na wolności. Wolności wyboru. Wybierz spośród wielu pakietów dodatkowych Carberry takich jak pełny pakiet ubezpieczeniowy, assistance zapewniające samochód zastępczy i holowanie, pakiet opon letnich i zimowych czy pełny serwis części eksploatacyjnych. Wszystko wliczone w jedną wygodną miesięczną ratę.


Uruchamiamy również dalsze pakiety takie jak pakiet paliwo, dzięki któremu będziesz tankować taniej, pakiet smart, który pozwoli Ci oszczędzać jeżdżąc czy pakiet voyager. Zdefiniuj swoje auto tak, jak chcesz.

05

Bądź elastyczny.
Poznaj unikalny pakiet Carberry Flex.

Wyobraź sobie, że w razie nieprzewidzianych okoliczności lub zmiany planów możesz w dowolnym czasie zakończyć umowę.


Jako pierwsi w Polsce oferujemy do naszych samochodów właśnie taką opcjonalną usługę Flex – podobną do elastycznych biletów lotniczych czy rezerwacji hotelowych. W zamian za niski miesięczny abonament możesz zyskać właśnie taką elastyczność – zakończenie umowy w dowolnym czasie. Bez żadnych konsekwencji czy kar, po prostu oddajesz auto i już.


My odkupujemy auto i zajmujemy się resztą formalności w tym takich jak zakończenie i rozliczenie umowy bankowej czy leasingowej.

06

Zamów samochód online.
Z dostawą pod dom.

Jeśli tylko chcesz cały proces może się odbyć online lub telefonicznie przy wsparciu naszych Doradców Klienta. Gwarantujemy szybki i prosty proces bez zbędnych formalności, długiego czekania i tony dokumentów.


Bez względu na to, u którego dealera, w której części Polski znajduje się auto i gdzie Ty mieszkasz – odbierzemy i podstawimy Twój nowy samochód pod dom, z kokardą jeśli chcesz. Po prostu wybierz jedno z aut, a w ciągu kilku dni bez jakiegokolwiek stresu możesz się nim cieszyć.

Pakiety zapewniające
bezpieczeństwo i wygodę

Poznaj bogactwo pakietów Carberry. Dzięki nim jesteś w stanie dowolnie skonfigurować swoją mobilność. Co chwilę dodajemy nowe pakiety, dzięki, którym mobilność to czysta radość.

Finansowanie

Konfigurujesz parametry finansowania według swoich potrzeb. Definiujesz wkład własny, okres finansowania i wartość końcową auta. Domyślnie spłacasz jedynie utratę wartości pojazdu. Rata finansowania jest podstawowym komponentem Pakietu Standardowego.

01

Skonfiguruj auto tak, jak chcesz

W Pakiecie Standardowym masz zawsze finansowanie, gwarancję, serwis i przeglądy oraz dostawę auta do domu. Wybierz z wielu opcjonalnych pakietów, zależnie od Twoich potrzeb.

Odkryj jakie to proste z Carberry

Wybór auta
Wkład własny
Niska rata
Zakończenie umowy

Dopasowujesz auto i warunki

Wybierasz auto. Konfigurujesz parametry umowy i dobierasz pakiety dodatkowe według swoich preferencji.


Carberry

O nasOfertaJak to działaCentrum pomocyKarieraBlog

Kontakt

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty, promocje i zniżki w Carberry


© 2022 Carberry Wszystkie prawa zastrzeżone