Znajdź auto
Jak to działa

Infolinia

732 123 113

Carberry to największa w Polsce
platforma aut w abonamencie

Setki samochodów do wyboru

Mamy wyłącznie zweryfikowane oferty nowych i młodych używanych samochodów od polskich dealerów. Wszystkie na gwarancji, z pakietem serwisowym i dostępne od ręki. Dostęp do najlepszych pewnych ofert to nasza wielka przewaga.
21
marek
56
najlepszych dealerów
758
dostępnych ofert

Dlaczego warto wybrać Carberry?

01

Nowe i używane auta tylko od najlepszych polskich dealerów

Samochody na Carberry pochodzą z aktualnej oferty prawie 60 wiodących dealerów w Polsce. Ich liczba stale rośnie wraz z nowymi dealerami rozpoczynającymi współpracę z Carberry. Każda oferta dealera musi spełnić nasze surowe wymagania zanim trafi na platformę. Automatycznie dodawane oferty dealerów przechodzą przez gęste sito warunków Carberry. Standardy naszej współpracy z dealerami powodują, że możemy być pewni jakości samochodów oferowanych za pośrednictwem Carberry. Wszystkie auta są dostępne od ręki, w idealnym stanie, przygotowane do wydania klientowi.

02

Oferujemy ponad 20 marek samochodów

W naszej ofercie można znaleźć wszystkie popularne marki i modele dostępne w Polsce. Stale poszerzamy ofertę a dealerzy dodają nowe auta, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny istotny warunek to samochody nie starsze niż 3 lata. Jeśli jakiegoś samochodu nie widzisz na platformie a chciałbyś go nabyć, skontaktuj się z nami.

03

Doświadczony i pomocny zespół Carberry

Carberry to zespół, którego celem jest urzeczywistnienie dla klienta naszego motto: „samochód taki, jak chcesz”. Nasz kilkunastoosobowy zespół doświadczonych Doradców Klienta z przyjemnością pomoże dobrać auto, skonfigurować abonament oraz czuwa nad sprawnym załatwieniem wszystkich formalności.

04

Najlepsi partnerzy finansowi

Współpracujemy z ponad 10 najlepszymi bankami, firmami leasingowymi i firmami typu CFM. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferowane przez nas finansowania pojazdów, jako głównej składowej miesięcznej raty, jest optymalne dla każdego samochodu i potrzeb klienta a sam proces jest szybki i sprawny.

05

Dostarczamy ekosystem dający wolność

Zapewniamy spokój, przewidywalność kosztów i niesamowitą wygodę dzięki koordynacji całego ekosystemu doskonałych partnerów gwarantujących jakość pakietów dodatkowych. Współpracujemy z najlepszymi począwszy od ubezpieczeń komunikacyjnych, przez dostawców przedłużonej gwarancji, ponad 700 punktową sieć serwisową, dostawców opon, po firmy logistyczne, rejestracyjne, i wielu, wielu innych – wszystko po to by samochód był tak, jak chcesz.


Carberry

O nasOfertaJak to działaCentrum pomocyKarieraBlog

Kontakt

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty, promocje i zniżki w Carberry


© 2022 Carberry Wszystkie prawa zastrzeżone